سال حمایت از کالای ایرانی
سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧
آخرین بروز رسانی : 10/15/2018
صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان

تاسیسات آب کاشان 85 میلیارد ریال خسارت دیده است

 

مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان گفت: بارندگی های هفته گذشته و در نتیجه آن جاری شدن سیل افزون بر 85 میلیارد ریال به تاسیسات، تجهیزات و خطوط انتقال آب در این شهرستان خسارت وارد کرده است.

مهدی جعفرزاده افزود: سیلاب با وارد شدن به چاه های آب آشامیدنی تعداد پنج حلقه چاه نیمه عمیق را از مدار خارج کرد که میزان آبدهی آنها 100 لیتر بر ثانیه بود.

وی یادآور: سیلاب همچنین به جاده های دسترسی، مخزن ها و چاه های آب، حوضچه های فشارشکن، خطوط انتقال آب و فاضلاب شهر کاشان نیز زیان هایی وارد کرد.

مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان بیان کرد: آب آشامیدنی مردم این منطقه پیش تر با افزون بر 350 لیتر بر ثانیه انتقال آب از زاینده رود و 80 حلقه چاه عمیق و نیمه عمیق با میزان آبدهی 2 تا 20 لیتر برثانیه در سال تامین می شد.

او اضافه کرد: اهالی 11 شهر در شهرستان های آران و بیدگل و کاشان از خدمات شرکت آب و فاضلاب کاشان بهره مند هستند.

به گزارش ایرنا، بارش های رگباری باران در هفته گذشته منجر به طغیان رودخانه های فصلی از جمله رودخانه گازرگاه کاشان و تعطیلی برخی واحدهای آموزشی، آبگرفتگی واحدهای مسکونی و معابر شهری، تخریب زمین های کشاورزی، سیل بندها و برخی تاسیسات زیربنایی و راه های ارتباطی در شهرستان های شمالی استان اصفهان شد.

پیش تر مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وارد آمدن خسارت نزدیک به 700 میلیارد ریالی ناشی از بارش های هفته گذشته در برخی نقاط شمالی این استان خبر داده بود.

 


١٣:٥٧ - شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٤٩٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نوشته شده توسط : مدیر سیستم
آخرین به روز رسانی : 9/30/2018