اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال
 
شنبه ٠١ مهر ١٣٩٦
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 399010
 بازدید امروز : 295
 کل بازدید : 1043925
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0/1780
نظرسنجی
نظر شما در مورد خدمات شرکت آب و فاضلاب کاشان چه می باشد؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تقویم
اوقات شرعی
صفحه اصلی > آرشیو اخبار 
اخبار > مجمع عمومی شرکت آبفای کاشان برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

افزایش 39 درصدی اعتبارات پروژه های عمرانی سال مالی 96-95

مجمع عمومی شرکت آبفای کاشان برگزار شد

مجمع عمومی شرکت آبفای کاشان با حضور کلیه اعضا ؛ شرکت مهندسی آبفای کشور، فرمانداری ویژه کاشان ، شهرداری کاشان و شرکت آبفای کاشان برای بررسی و تصویب صورت های مالی سال 96-95 برگزار شد.

رئیس هیأت مدیره آبفای کاشان با اعلام این خبر گفت: در این جلسه وضعیت هزینه ها و درآمدها و همچنین منابع ، مصارف و عملکرد شرکت در سال مالی 96-95 بررسی شد و صورت های مالی شرکت به تصویب مجمع عمومی رسید.

مهندس محمدرضا اسدی یادآور شد: طرح های عمرانی شرکت در سال مالی 95 با اعتباری بالغ بر 78 میلیارد تومان محقق گردیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 39 درصد افزایش داشته است.

وی احداث مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر کاشان ، توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب شهری و اصلاح و بازسازی شبکه های فرسوده آب شهری را بخشی از پروژه های عمرانی سال 95 برشمرد و گفت: اصلاح و بازسازی شبکه های فرسوده شهری باعث شده تا 37/ درصد از هدررفت آب در شبکه های شهری پیشگیری شده و آب با کیفیت و سلامت بیشتر در اختیار شهروندان قرار گیرد.

اسدی با بیان این که اصلاح و توسعه شبکه آب شهری مورد توجه جدی شرکت آبفای کاشان می باشد تأکید کرد: اعتبارات دولتی به تنهایی کفاف پروژه های مورد نیاز را نمی دهد از اینرو منابع حاصل از تبصره های 2 و 3 که با مشارکت شهروندان محقق گردیده کمک قابل توجهی در اصلاح و بازسازی شبکه های فرسوده آب می باشد و منافع آن به صورت مستقیم متوجه شهروندان است.

مدیرعامل آبفای کاشان افزود: در سال 95 از طریق منابع حاصل از تبصره های 2 و 3 بیش از 21 کیلومتر از شبکه های فرسوده آب اصلاح و بازسازی شده است و توسعه بیش از 14 کیلومتر از شبکه جمع آوری فاضلاب شهری عملیاتی گردیده است.

وی اقدامات انجام شده در خصوص پروژه های عمرانی از طریق تبصره 2 و 3 را با اهمیت دانست و گفت: مجمع عمومی اتفاق نظر دارد که منابع حاصله نقش موثری در کاهش هدر رفت آب در شبکه داشته و حوادث و اتفاقات شبکه را کاهش داده است.

مدیرعامل آبفای کاشان افزود: ارتقای رضای مشترکین با استفاده از اصلاح فرآیندهای فروش و پس از فروش با رویکرد ارائه خدمات الکترونیکی ، راه اندازی سامانه جدید 122 کاشان از دیگر خدمات آبفای کاشان در سال 95 می باشد.

اسدی یادآور شد: گزارش کامل پروژه های عمرانی و خدماتی شرکت آبفای کاشان در جلسه مجمع عمومی برای صاحبان سهام ارائه گردید که مورد تقدیر و تشکر اعضا قرار گرفت.

مدیرعامل آبفای کاشان شتاب بخشیدن به روند اتصال انشعاب فاضلاب منازل به شبکه فاضلاب شهری را به عنوان درخواست اعضای مجمع از شرکت عنوان کرد و گفت: شبکه جمع آوری فاضلاب شهری و تصفیه خانه با صرف سرمایه های کلان به بهره برداری رسیده و ضروری است شهروندان نسبت به اتصال فاضلاب خانگی به شبکه جمع آوری اهتمام بیشتری داشته باشند.

 


١٤:٠٨ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٤٠٥    /    تعداد نمایش : ١٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 399010
 بازدید امروز : 295
 کل بازدید : 1043925
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0/1780
نظرسنجی
نظر شما در مورد خدمات شرکت آب و فاضلاب کاشان چه می باشد؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

اوقات شرعی
ساعت