تنظیمات

انتخاب رنگ
انتخاب سایز
انتخاب پس زمینه
سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها
يکشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٠
آخرین بروز رسانی تارنما : 6/9/2021
صفحه اصلی > درباره ما > تاریخچه 

ساختمان ستاد آب و فاضلاب کاشان

 

به دنبال تصویب قانون تشکیل شرکت های آب و فاضلاب در ديــماه سال 1369 توسط مجـلس محتـرم شورای اسلامی ، شـــرکت آب و فاضلاب کاشان به لحاظ اقلیمی و منطقه ای در تــــاريخ 1371/4/11 به عنوان یک شرکت مستقل تشکیل و آغاز به کار نمود.

شرکت آب و فاضلاب کاشان با توجه به رسالت و اهداف خود که ایجاد و بهره برداری از تاسیسات مربوط به توزیع آب شهری و هم چنین جمع آوری، انتقال و تصفیه فاضلاب شهرهای تحت پوشش می باشد، سعی نموده است تا با ایجاد تغییرات ساختاری و ایجاد بسترهای لازم در جهت مهندسی نمودن عملیات ، بهره برداری بهینه از تاسیسات و تجهیزات موجود ، مکانیزه نمودن فعالیت ها ، آموزش و بهسازی نیروی انسانی به عنوان سرمایه های اصلی شرکت، استقرار نظام مدیریت کیفیت ، یکسان سازی و تعریف سیستماتیک فرآیندها ، تسهیل در انجام امور عملیاتی و اجرایی به خصوص در جهت افزایش رضایت مندی شهروندان و ... تحولی بنیادین در نگرش ، رویکردها و اهداف سازمان ایجاد و به دنبال آن ارتقای بهره وری و افزایش کمی و کیفی عملکرد خود را محقق سازد.

اركان شركت : مجمـع عمومی ، هيئت مديره و بازرسان قانونی می باشند كه رياست مجمع به عهده وزير نيرو بوده و اعضاي هيئت مديره ، نمايندگان صاحبان سهام می باشند.

سهامداران شركت : شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور ، شرکت سرمایه گذاری صبا ، شهرداری های كاشان ، آران و بيدگل و قمصر ميباشند.

شهرهای تحت پوشش : شهرستان كاشان شامل شهرهای کاشان ، شهرک های غرب(راوند ، طاهر آباد و خزاق) ، قمصر ، نياسر ، جوشقان و کامو ، برزک و مشکات و شهرستان آران و بيدگل شامل شهرهای آران و بیدگل ، نوش آباد ، سفیدشهر و ابوزیدآباد با جمعیتی بالغ بر 368537 نفر که به صورت خودگردان با مدیریت و بودجه ای مستقل و تحت نظارت ستاد شرکت فعالیت دارند.

امتیازدهی
نوشته شده توسط : مدیر سیستم
تاریخ درج : 09/25/2018    آخرین به روز رسانی : 9/26/2018