تنظیمات

انتخاب رنگ
انتخاب سایز
انتخاب پس زمینه
سال رونق تولید
سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨
آخرین بروز رسانی تارنما : 10/6/2019
صفحه اصلی > بیانیه حفظ حریم خصوصی 

 

بیانیه حفظ حریم شخصی شرکت آب و فاضلاب کاشان

به پرتال شرکت آب و فاضلاب کاشان خوش آمدید. این شرکت برای حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوانی قائل است. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي، چگونه و به چه منظور از كاربران اين شرکت دريافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود. اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي شرکت آب و فاضلاب کاشان محدود به توانايي‌ها و امكانات شرکت بوده و در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات این شرکت نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت.
ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي شرکت آب و فاضلاب کاشان مطلع شويد.
- اطلاعاتی که دریافت می گردد : 
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات و به منظور فراهم کردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد:
۱) اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی، کدملي، شماره تلفن، آدرس منزل، نام پدر، شماره همرا، نام شرکت، شناسه ملي، تاريخ تولد، سند مالکیت، پروانه ساختمانی و شماره اشتراک

۲) اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
۳) اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌هاي ارجاع‌دهنده.
چگونگی بهره برداری از اطلاعات : 
شرکت آب و فاضلاب کاشان به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده براي اهداف ذيل استفاده مي‌کند :
۱) ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران 
۲) استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
۳) ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و يا ديگر اطلاعات 
۴) استفاده در سامانه های مختلف شرکت
توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصي خود را افشا کنيد، ممکن است اين اطلاعات توسط سايرين به كار گرفته شود. اين شرکت هيچ يك از ارتباطات آنلاين خصوصي شما را رصد نمي‌كند.
شرکت آب و فاضلاب کاشان پیشنهاد می کند بیانیه حريم خصوصي سايت‌هايي را که مي‌خواهيد از طريق اين شرکت به آنها لينک دهيد، مرور كرده و بدانيد آن سايت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوري، استفاده و منتشر مي‌كنند. اين شرکت نسبت به بيانيه حريم خصوصي و همچنين ساير محتواهاي سايت‌هاي خارج از خانواده شرکت آب و فاضلاب کاشان هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.
- امنیت اطلاعات :
شرکت آب و فاضلاب کاشان از اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهاي این شرکت فراهم کرده‌ايد، به شکل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده از دسترسي‌های غیر مجاز و افشاهاي تأييد نشده محافظت مي‌كند . هنگامي كه اطلاعات شما (مانند شماره حساب كارت اعتباري) به سايتي ديگر منتقل ميشود، با استفاده از كدسازي، مانند پروتكل SSL محافظت مي‌شود. اين شرکت اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.
- محتوی وب سایت :
وب سایت شرکت آب و فاضلاب کاشان  علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندين سامانه نرم افزاري مي باشد که هر يک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رساني فعاليت هاي سازمان و سرويس دهي بهتر به مراجعين ادارات تابعه، عموم مردم، كاركنان شاغل يا بازنشسته و مشترکین شرکت طراحي شده است .
- استفاده از کوکی ها : 
پایگاه اینترنتی شرکت آب و فاضلاب کاشان  برای حفظ امنیت ، از کوکی‌ها به منظور ذخیره اطلاعات کاربران استفاده نمي‌كند.
- مالکیت معنوی و حق انتشار :
این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامي ايران، تحت مالکيت معنوي شرکت آب و فاضلاب کاشان  مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زير سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است.

هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد. موارد احتمالي نيز فقط براي نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به شرکت آب و فاضلاب کاشان  يا ديگر واحد هاي زيرمجموعه و وابسته به اين شرکت مي باشد.
ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایي غير از سايت‌هاي شرکت آب و فاضلاب کاشان  وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آنها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالكيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.

لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

- پیوندها :
در پرتال شرکت پیوندهای بسیاری به ساير شرکت ها و ارگان ها وجود دارد که همگي مرتبط با نوع فعاليت شرکتي است، تمامي اين سايت ها تحت قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايند. وقتي کاربر پرتال شرکت آب و فاضلاب کاشان  از اين لينک ها استفاده مي نمايد در واقع از محدوده پرتال شرکت آب و فاضلاب کاشان خارج مي شود لذا مسئوليت كنترل محتوي و حفظ حريم شخصي افراد بر عهده سايت مربوطه مي باشد.
- اطلاعات تماس :

شرکت آب و فاضلاب کاشان  نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" اين شرکت را گرامي مي‌دارد. اگر معتقديد که شرکت آب و فاضلاب کاشان  به اين بيانه وفادار نمانده، لطفا از طريق آدرس info@abfakashan.ir  با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال شرکت و امنيت اطلاعات پيگيريهايي مطابق با قوانين و مقررات را به نحو شايسته انجام دهد.

 

 

 

نوشته شده توسط : مدیر سیستم
تاریخ درج : 04/17/2017    آخرین به روز رسانی : 3/3/2019